Statystyka

Użytkowników : 1143
Artykułów : 49
Zakładki : 27
Odsłon : 266313

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości  

  

Przekazujemy Państwu nowy program do rozlicznia deklaracji podatkowych:

 

Program można znaleźć w zakładce Kampanie/Przekaż swój 1%.

http://www.pck.pl/pages,195.html

 

Dochód z 1% podatku przeznaczamy na działania związane z programem „Godne Dzieciństwo”, czyli dożywianie dzieci i młodzieży w szkolnych stołówkach i świetlicach, dofinansowanie kolonii, zakup wyprawek szkolnych, zakup paczek świątecznych oraz organizację zajęć edukacyjnych.

 


 Kampania 1%  KRS: 0000225587

 Zapamiętaj ten nr KRS i przekaż swój 1% na Polski Czerwony Krzyż!!!

 


 

W tym roku hasłem kampanii jest „Pomaganie jest dziecinnie proste!”. 

 

 


 

 

 www.pck.pl/pages,195.html


 

1% podatku na szczytny cel


Kolejny rok do oddania 1% podatku na rzecz Polskiego Czerwonego Krzyża zachęca Krzyżtof, narysowany przez Henryka Sawkę bohater, który udziela pierwszej pomocy, oddaje krew i pomaga potrzebującym, ale przede wszystkim wypełnia PIT i przekazuje 1% dla PCK. Przekazanie 1% uruchamia mechanizm pomagania na szeroką skalę. Każdy człowiek, przekazując 1% dla PCK może stać się takim samym bohaterem jak Krzyżtof.

Dzięki takim bohaterom Polski Czerwony Krzyż może skuteczniej pomagać potrzebującym. Fundusze pozyskiwane m. in. z 1% podatku przekazywane są na: dożywianie dzieci, opiekę i pomoc osobom starszym i samotnym, edukację w zakresie pierwszej pomocy, zdrowego żywienia i zdrowego stylu życia, pomoc ofiarom katastrof w kraju i zagranicą oraz promocję honorowego krwiodawstwa.

Polski Czerwony Krzyż jest najstarszą organizacją humanitarną w Polsce. Pomagamy od ponad 90  lat i  nie byłoby to możliwe bez udziału ludzi o ogromnym sercu. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie w imię humanitaryzmu - naszej naczelnej zasady, możemy dać ludziom radość i nadzieję na poprawę ich losu.

Szczegółowe informacje o tym, na co przeznaczany jest 1% w PCK można znaleźć na stronie.

POLSKI CZERWONY KRZYŻ
KRS 0000225587 
www.pck.pl/1procent

Aby skorzystać z darmowego programu, należy zalogować się na poniższej stronie i wypełnić swoje zeznanie podatkowe. https://www.pitroczny.pl/pit?krs=0000225587